Реєстрація
* Пароль має містити принаймні 6 символів, містити цифри та великі літери, а також не повинен співпадати з ім'ям та електронною поштою.
Увійти
Забули пароль?
Запам'ятати мене
Email невірний або неіснує
Скинути пароль
Введіть свою електронну пошту, і ви отримаєте тимчасове посилання для зміни пароля
Ви отримаєте посилання для
зміни пароля на
Назад до входу
Доставка по всій Україні:
Ми доставимо обраний Вами товар у будь-яку точку України.
Лише оригінальні товари:
Ми співпрацюємо лише з офіційним імпортерами в Україні та гарантуємо якість всієї продукції, представленої в нашому магазині.
Понад 500 найменувань конструкторів
У нас Ви знайдете величезний вибір конструкторів на будь-який смак. Для дітей та дорослих, для хлопчиків і дівчаток - все в одному магазині! Просто запитай потрібну модель.
Наявність на складі
Ми цінуємо Ваш час і дуже стараємося, щоб Весь товар, який представлений в нашому магазині, був у нас в наявності і скоріше був відправлений Вам.
Акції
У нас завжди найкращі ціні та вигідні акційні пропозиції.Ви ніколи не пропустите вигідну покупку,а наші менеджери з радістю допоможуть підібрати найкращий варіант.
Ексклюзивні набори
Ексклюзивні серії, супер-паки, додатковий асортимент, набори, які важко знайти в роздрібних магазинах, можна пошукати у нас.Просто залиште заявку і ми знайдемо потрібний товар для Вас.
Перевірка товару перед відправленням.
Ми знаємо на скільки важливо для отримувати якісні послуги. Тому, перед кожною відправкою ми особисто перевіряємо комплектацію, зовнішній вигляд та якість пакування.
Smile
Ми, як і мільйони дітей і дорослих у всьому світі, любимо конструктори і готові дати Вам незабутні хвилини задоволення, яке отримуєш при складанні цих легендарних конструкторів!
Зручна навігація по сайту
Ми зробили так, щоб наш сайт був максимально простим, але при цьому містив максимум інформації в доступній формі. Для всіх наших покупців існує зручна система пошуку та фільтрації товарів. Конструктор можливо підібрати по бренду, ціні, віку, що полегшує пошук потрібного вам товару.
@andrii_dmitriv
© 2019 TOOLXPERT.COM.UA. All Rights Reserved. Created by WebLine Team